ابزاری Elade جدید مواد تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Categories

    اضافه کردن: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین 710119
    تلفن: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    فکس: 86-29-88880927
    Email:helen@sxelade.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

کیفیت پلاتین نوشتن شرح کیفیت ریخته گری

          

کیفیت همیشه راه نجات برای زنده ماندن و توسعه شرکت، به خصوص در صنعت برق است. در 10 سال گذشته بیش از 95% از سفارشات سفارشی، سفارشی مواد اندازه و کاربرد بودند، به طور کلی نمی تواند آن را محصول بین مشتریان به اشتراک. اگر کیفیت بی حد و حصر محصول گران است.

 

این نیاز به Elade به رسیدن تا 92 ٪ میزان واجد شرایط محصولات در اولین بار و بدون، آن را باید تحویل سریع در یک کلمه دیگر، خوب و سریع است! Elade محصولات را بر اساس سخت با ISO9001:2008 سیستم مدیریت کیفیت تولید می کند.

امروز ما می خواهیم به شما داستان در مورد Elade پوشش عالی تیم، آنها از نزدیک مربوط به کیفیت الکترودها، نرخ محصول واجد شرایط خود را تا 98 ٪ در اولین بار رسیده است. این تیم از 5 عضو قدیمی مانیتور جون، پوشش بازیکن - بله و نیش، دستیار جینگ و چونگ ساخته شده است.

در واقع هر پست شما باید کنجکاو عادی، است، چگونه تیم پلاتین با کیفیت بازیگران کند. اول لطفا به صداها از برخی از افراد مهم گوش دادن:

نویسنده: به عنوان مدیر فنی Elade چگونه آنها نظر شما انجام شود؟

مدیر فنی: من فکر می کنم آنها به خصوص به عهده دارند، که می تواند تحمل مشقات و ایستاده کار سخت. شما می دانید کیفیت پوشش با چشم قضاوت می توانید، حفظ آنها تا میزان کیفیت بالا ترین نقطه بحرانی دارند قوی خود الزامات و خصوص قوی احساس مسئولیت است. Elade نیرومند انواع تکنولوژی های جدید در حال توسعه شده است، این بچه ها کمک کرده اند که بهتر در خدمت مشتریان است.

نویسنده: چرا به نوشتن داستان این تیم انجام u توصیه؟

مدیر تولید: اول، این تیم ظرفیت کاری قوی با مهارت های حرفه ای کلاس اول است و تجربه غنی، آنها پایبند به خط و کارآمد انجام وظایف، بیشتر چه نیروی منسجم خود را بسیار قوی و پایدار است، زمان کار avarage خود را بیش از 3 سال. آنها با هم مانند یک مشت در همان جهت، مشت هنگام دادن پانچ بسیار قدرتمند است.  اخیر می رسد دمای 36 درجه، گاهی اوقات لباس های کار خود را می توانید آب، فشرده هنوز کار نگه دارید، واقعا در حال حرکت است.

نویسنده: شما در مانیتور جون نظر می کنید؟

مدیر تولید: توانایی های شخصی خود را بسیار قوی است و او است مانند قطعه آجر دیوار که در آن باد، است که می تواند همه کاره، مسدود و محافظت. او کارشناسی ارشد مهارت های خاص - آرگون فلوراید جوش، و او می تواند کار خوب در ماشین کاری و پوشش کارگاه. او می تواند هر دستگاه در کارگاه خوب کار کند.

تیم کیفیت بالا را می توانید از نزدیک خوب هماهنگی و کنترل پیشرفت و کنترل کیفیت او مرتبط با آن است. او می تواند دندانه دار کردن مغز و کار کردن مشکلات در شرایط بسیار دشوار.

نویسنده: شما کارکنان شرکت عالی برای دو سال اعطا شده است، چگونه شما آن را?

جون: فقط به کار خوب، اگر من آن را به خوبی انجام آن بهتر است به خواب رفتن است.

نویسنده: شما چنین خوب, چه اسرار خود را رهبری تیم است؟

جون: هکتار هکتار، من آن را به عنوان خانواده برای مدیریت و مطمئن شوید که می توان همه را به کار در اینجا. ایستاده در کفش دیگران و احساس آنها احساس، آسان به دیگر در دل راضی.

نویسنده: من شنیده ام که در سال 2012، شرکت توسعه محصول تکنولوژی انحصاری - انعطاف پذیر آند خطی و به زودی سفارش 2000 متر کردم اما مشکلاتی وجود دارد، چگونه شما آیا مشکل حل شود؟

جون: اکثر مردم بیشتر آنچه که ما قدرت خاموش بود اما تحویل فوری بود هنوز آشنا نیست با خطوط تولید و تجهیزات آن بودند. بنابراین قدرت از کارخانه همسایه شدم، مشکلات غلبه، همه مشغول به کار تمام شب، در نهایت ما تحویل کالا در زمان روز بعد.

نویسنده: شما می توانید نمودن تیم نظر?

جون: مطمئن. بله و نیش این شرکت پوشش عالی مسواک زدن افراد دارد، کیفیت محصولات نزدیک هستند موجود با آنها، به دقت کار می کنند. قبل از مسواک زدن، آنها کارت روند با دقت، به درک نیازهای مشتری و منظور تصمیم مواد پایه با هیچ ابتدا بدون نقطه و اندازه صحیح است بازبینی می کند. سپس پوشیدن ماسک و دستکش به قلم مو، حرکت با دقت، اطمینان حاصل شود که آند بدون خش است. طول پوشش، اگر هیچ مشکلی آنها خواهد شد گزارش به رهبران مسواک زدن timely.after، آنها را چک کنید دوباره پوشش یکنواخت قوام. 3 روش های بازرسی دارند.

جینگ و چونگ فعالانه کار می کنند. سال گذشته ما بسیاری از دی اکسید سرب آند می کرد که او خیلی سخت کار کرده. به تازگی، ما در حال تولید قوطی سفارش آند، روش پودر کربن داخل قرار دادن وجود دارد. چونگ صورت تیره را پس از انجام این روش تبدیل شده است. او تا پایان آن بقیه بود.

نویسنده: شما هر طرح برای آینده کار کردم؟

جون: وجود دارد هیچ بهترین تنها بهتر است، ما را با کیفیت برق بالاتر و بالاتر.

Elade تنها سازنده حرفه ای از محصولات الکترود نیست، بلکه همچنین کمک به حل مشکلات دبيران. Elade اند بسیاری از تیم های عالی مثل این، پلاتین کیفیت ریخته گری و نوشتن افسانه است که به تکنولوژی Elade برای رسیدن به سطح پیشرفته بین المللی و داشتن مشتریان در سراسر جهان. Elade صمیمانه در انتظار همکاری با شما!

تماس با ما
آدرس: گیشا Chuanghui جاده جدید شهرک فناوری صنعتی شی آن، چین
تلفن: +86-29-83151667
 فکس:86-29-88880927
 ایمیل:helen@sxelade.com
Share: